QUIZ Broil King - wybierz grilla dopasowanego do Twoich potrzeb

Ważne jest bowiem, by spośród wielu urządzeń wybrać grilla, który sprosta naszym oczekiwaniom. Jak to zrobić, by nie zniechęcić się natłokiem informacji dotyczących każdego z nich? Wystarczy skorzystać z naszego QUIZU! Kolejne jego kroki pomagają dobrać urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

QUIZ – znajdź idealnego dla siebie grilla

Wybór grilla to nie kupno kolejnej pary spodni czy torebki. Różnica nie wynika jedynie z ceny, ale również ze sposobu i czasu użytkowania. Dopasowany do potrzeb grill będzie służył Ci przez długie lata, niezwykle ważne jest więc, by nie podejmować decyzji o jego zakupie pod wpływem emocji, lecz przeanalizować swoje potrzeby. Przebrnięcie przez kolejne etapy QUIZU pozwoli na wyszczególnienie modeli zgodnych z Twoimi preferencjami! 

Gaz, pellet, węgiel - zasilanie ma znaczenie!

Myśląc o grillowaniu, masz przed oczami potrawy, które będziesz przyrządzać oraz sposób, w jaki chcesz to robić. Już samo to stanowić może podpowiedź do odpowiedzi na pierwsze zagadnienie naszego QUIZU – Jaki typ zasilania grilla wybrać? Czy skłaniasz się bardziej ku urządzeniu na butlę gazową? A może zależy Ci na stałym dostępie do gazu? W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie grill na gaz ziemny, który podłączysz do sieci gazociągowej. A może jesteś miłośnikiem tradycyjnych grilli węglowych? Również takie urządzenia znajdują się w ofercie Broil King. Fanom wędzenia radzimy wybór opcji pellet. Na grillach zasilanych pelletem bez problemu przyrządzić można tradycyjną kiełbasę czy karkówkę, ale również uwędzić spore kawałki mięsa na imprezę dla większej grupy osób. 

TYP ZASILANIA
GRILL NA GAZ

GRILL NA WĘGIEL


GRILL NA PELLET

GRILL NA GAZ ZIEMNY

Kompaktowy, wolnostojący, a może do zabudowy? - wybierz rodzaj grilla

Jeśli dopiero wkraczasz w świat grilli, nie wiesz pewnie, że ich rozmiary mogą znacząco się od siebie różnić. Oprócz tradycyjnych grilli wolnostojących, które doskonale sprawdzają się w ogrodzie, w ofercie Broil King znajdziesz również kompaktowe grille przenośne oraz urządzenia do zabudowy. Pragniesz cieszyć się smakiem i aromatem ulubionych potraw w górach, nad morzem albo jeziorem? Spakuj grilla do bagażnika i grilluj w dowolnym miejscu na ziemi! Jeśli Twoim marzeniem jest funkcjonalna kuchnia na tarasie lub w ogrodzie, z pewnością zainteresują Cię grille do zabudowy.  

GRILL PRZENOŚNY


GRILL WOLNOSTOJĄCY


GRILL DO ZABUDOWY


Funkcjonalność i mnóstwo możliwości

Wydaje Ci się, że powyższe punkty to już wszystko? Mamy jeszcze coś w zanadrzu! Niektóre grille Broil King wyposażone są bowiem w kuchenkę boczną, rożen, a nawet palnik na podczerwień. Jeśli zależy Ci, aby Twój grill również je posiadał, nie zapomnij uwzględnić tego w QUIZIE. Jeżeli nie wiesz, czy dodatkowe akcesoria sprawdzą się w Twoim przypadku, zapoznaj się z naszym artykułem. Dowiesz się z niego wszystkiego o kuchence bocznej i rożnie i łatwiej będzie Ci dokonać ostatecznego wyboru.
Jeśli jesteś nowy w świecie Broil King, koniecznie zaczerpnij informacji o systemie DO MORE oraz PGT. Znacznie podnoszą one bowiem funkcjonalność grilla. 

Wybór grilla, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania to skomplikowany proces. Nasz QUIZ znacznie go jednak ułatwia. Twoje odpowiedzi pozwalają na zawężenie oferty do grilli, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Wypełnienie quizu sprawi, że Twój wybór będzie przemyślany, a zakupiony grill posłuży Ci przez wiele lat. 

Quiz - Broil King

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry