PGT by Broil King

5 technologicznych rozwiązań Broil King PGT:

Wszystkie wymienione elementy grilla współgrają i tworzą jeden wyjątkowy system grillowania mający na celu dostarczyć wydajność oraz wyjątkowy smak grillowanych potraw, który tak kochamy. O ile łatwo zmierzyć wydajność urządzenia, wydawać by się mogło, że trudne jest zmierzenie i wytłumaczenie smaku. Z tego względu w naukowy sposób podchodzimy do tego zagadnienia i poprzez liczby, procesy chemiczne i fizyczne, wyjaśniamy co czyni grille gazowe Broil King bezkonkurencyjnymi pod względem dostarczania największej ilości smaku oraz bezkompromisowej wydajności.

ZNAKOMICIE UTRZYMUJĄCY CIEPŁO

IZOLOWANY PIEKARNIK

Piekarnik w grillu gazowym Broil King® jest głęboki, wysoki i trwały. Pokrywa komorowa i piekarnik Therma-Cast™ zostały zaprojektowane tak, by zapewnić równomierną temperaturę oraz izolację cieplną. Wszystko to w celu uzyskania doskonałych rezultatów za każdym razem.

DOSKONAŁY WYGLĄD POTRAW

PERFEKCYJNY DIAMENTOWY WZÓR

Ruszty Broil King® doskonale akumulują ciepło, dzięki czemu przyrządzane potrawy zawsze pozostają soczyste, nie tracąc przy tym unikalnego dla grillowania aromatu. W pozycji rynienkowej gromadzą aromatyczne soki spływające z potraw, a po obróceniu na stronę stożkową pozwalają uzyskać charakterystyczną dla steka kratkę.

FENOMENALNY SMAK

AROMATYZERY FLAV-R-WAVE™

Unikalny i opatentowany system Flav-R-Wave™ wypełnia całe dno piekarnika, przechwytuje i natychmiast odparowuje wyciekające soki oraz tłuszcze, nadając potrawom charakterystyczny smak barbecue. System zapewnia także równomierną dystrybucję ciepła i zmniejszoną utratę temperatury przy otwieraniu pokrywy.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

PALNIKI DUAL-TUBE™

Rewolucyjna technologia Dual-Tube™ polega na zastosowaniu dodatkowej, wewnętrznej rury, która pozwala na równomierne rozprowadzanie gazu na całej długości palnika. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dodatkowo palniki posiadają otwory po obu stronach, co zapewnia równomierną temperaturę, od prawej do lewej strony rusztu oraz szybsze agrilla.

OPTYMALNA TEMPERATURA

ZAWORY LINEAR-FLOW™

Zawory Linear-Flow™ z technologią pokręteł Sensi-Touch™ umożliwiają precyzyjną, liniową kontrolę temperatury. Twój grill będzie rozgrzany zawsze dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Przewiń do góry