SERWIS

Dostępność części

Grille gazowe Broil King produkowane są w USA i Kanadzie. Z tego względu posiadamy bogaty magazyn części zamiennych oraz serwisowych w naszej siedzibie głównej w Jarosławiu. Dzięki temu niezależnie od tego jaką część do swojego grilla potrzebujesz, nawet 15-letniego, wyślemy ją do Ciebie w ciągu 24 godzin. Zamawiając części zwróć uwagę na weekendy i święta, kiedy nie pracujemy ćwicząc nasze umiejętności grillowania. 

Części zamienne takie jak aromatyzery, palniki i ruszty, które naturalnie zużywają się wraz z użytkowaniem grilla można kupić w autoryzowanych punktach Broil King. 

Nasze grille posiadają e-schematy, czyli rysunki techniczne z podpiętymi do nich częściami. Dzięki temu możesz z łatwością zidentyfikować potrzebną Ci część i ją zamówić. Zamów potrzebną część na www.kupgrilla.pl/czesci

 

Wykwalifikowana obsługa

Broil King to profesjonalizm w każdym aspekcie grillowania. Z tego względu nasz zespół doskonale zna sprzedawane przez nas urządzenia i odpowie na każde Twoje pytanie. Możesz do nas zadzwonić +48 16 623 61 72, napisać na czacie lub wysłać email serwis@broilking.pl.

 

Szybki czas reakcji

Dzięki temu, że posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, magazyn części w Polsce i pracujemy z rzetelnymi firmami kurierskimi, możemy zapewnić Ci szybki czas realizacji Twojego zamówienia. Wszystko, abyś mógł grillować najczęściej jak to możliwe. 

 

Pomoc serwisowa 

W przypadku problemów z Twoim grillem lub wędzarnią, skontaktuj się z naszym serwisem pod numerem telefonu +48 16 623 61 72 lub mailowo pisząc na serwis@broilking.pl. Często problemy są proste w rozwiązaniu, wystarczy porozmawiać. 

 

Reklamacje

Każdy produkt może kiedyś zawieść. Czasami z naszej winy, w takim przypadku pragniemy przywrócić Twoje urządzenie do prawidłowego funkcjonowania najszybciej jak to możliwe. Z tego względu prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego. Odezwiemy się do Ciebie w celu ustalenia kolejnych kroków naprawy.

Złóż reklamację

Do problemów technicznych z grillami gazowymi podchodzimy bardzo poważnie i staramy się, aby cały proces był możliwie najszybszy oraz prosty dla Ciebie. Klienci, którym pomogliśmy ocenili nas bardzo dobrze.

Konserwacja grilla

Pamiętaj, że grill wymaga czyszczenia i konserwacji w celu zapewnienia prawidłowego oraz bezpiecznego funkcjonowania. Warto również pamiętać o aspektach higienicznych i wizualnych Twojego Broil King’a. Jak wyczyścić grilla dowiesz się tutaj www.broilking.pl/blog/konserwacja-i-czyszczenie-grilla-gazowego 

Jak czyścić i konserwować grilla

Instrukcja obsługi

Jeżeli zawieruszyła się drukowana wersja instrukcji obsługi możesz ją pobrać z naszej strony klikając w przycisk poniżej. Odwiedź również nasz kanał youtube na którym znajdziesz filmy montażowe. 

Pobierz

Filmy montażowe

Instrukcje montażu

Jeżeli chcesz pobrać instrukcje montażu swojego grilla kliknij poniżej. 

Pobierz

FAQ - często zadawane pytania

Jest wiele pytań, na które nie tylko ty szukasz odpowiedzi. Z tego względu w sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, możesz nas zapytać o cokolwiek chcesz. 

Często zadawane pytania

Gwarancja

Okresy gwarancyjne na grille oraz warunki gwarancji. 

Warunki gwarancji

Rejestracja

Rejestracja grilla jest wymagana w celu otrzymania gwarancji producenta. Rejestrując grilla online, nie musisz się martwić o dowód zakupu w przypadku składania reklamacji, zyskujesz długie okresy gwarancyjne oraz priorytetową obsługę posprzedażową.

Zarejestruj grilla

Infolinia

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz porozmawiać o przepisach lub przyjęciu na grillu, które planujesz zadzwoń do nas. Zawsze jesteśmy chętni aby z Tobą porozmawiać i odpowiedzieć na Twoje pytania +48 16 623 61 72.

Przewiń do góry