Serwis

Dostępność części

Grille gazowe Broil King produkowane są w USA i Kanadzie. Z tego względu posiadamy bogaty magazyn części zamiennych oraz serwisowych w naszej siedzibie głównej w Jarosławiu. Dzięki temu niezależnie od tego jaką część do swojego grilla potrzebujesz, nawet 15-letniego, wyślemy ją do Ciebie w ciągu 24 godzin. Zamawiając części zwróć uwagę na weekendy i święta, kiedy nie pracujemy ćwicząc nasze umiejętności grillowania. 

Części zamienne takie jak aromatyzery, palniki i ruszty, które naturalnie zużywają się wraz z użytkowaniem grilla można kupić w autoryzowanych punktach Broil King. 

E-schematy

schemat części do grilla

Nasze grille posiadają e-schematy, czyli rysunki techniczne z podpiętymi do nich częściami. Dzięki temu możesz z łatwością zidentyfikować potrzebną Ci część i ją zamówić. Zamów potrzebną część na www.kupgrilla.pl/czesci

 

Wykwalifikowana obsługa

Broil King to profesjonalizm w każdym aspekcie grillowania. Z tego względu nasz zespół doskonale zna sprzedawane przez nas urządzenia i odpowie na każde Twoje pytanie. Możesz do nas zadzwonić +48 16 623 61 72, napisać na czacie lub wysłać email serwis@broilking.pl.

 

Szybki czas reakcji

Dzięki temu, że posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, magazyn części w Polsce i pracujemy z rzetelnymi firmami kurierskimi, możemy zapewnić Ci szybki czas realizacji Twojego zamówienia. Wszystko, abyś mógł grillować najczęściej jak to możliwe. 

 

Pomoc serwisowa 

W przypadku problemów z Twoim grillem lub wędzarnią, skontaktuj się z naszym serwisem pod numerem telefonu +48 16 623 61 72 lub mailowo pisząc na serwis@broilking.pl. Często problemy są proste w rozwiązaniu, wystarczy porozmawiać. 

 

Reklamacje

Każdy produkt może kiedyś zawieść. Czasami z naszej winy, w takim przypadku pragniemy przywrócić Twoje urządzenie do prawidłowego funkcjonowania najszybciej jak to możliwe. Z tego względu prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego. Odezwiemy się do Ciebie w celu ustalenia kolejnych kroków naprawy.

Złóż reklamację

Do problemów technicznych z grillami gazowymi podchodzimy bardzo poważnie i staramy się, aby cały proces był możliwie najszybszy oraz prosty dla Ciebie. Klienci, którym pomogliśmy ocenili nas bardzo dobrze. 

 

Konserwacja grilla

Pamiętaj, że grill wymaga czyszczenia i konserwacji w celu zapewnienia prawidłowego oraz bezpiecznego funkcjonowania. Warto również pamiętać o aspektach higienicznych i wizualnych Twojego Broil King’a. Jak wyczyścić grilla dowiesz się tutaj www.broilking.pl/blog/konserwacja-i-czyszczenie-grilla-gazowego 

Jak czyścić i konserwować grilla

 

Instrukcja obsługi

Jeżeli zawieruszyła się drukowana wersja instrukcji obsługi możesz ją pobrać z naszej strony klikając w przycisk poniżej. Odwiedź również nasz kanał youtube na którym znajdziesz filmy montażowe. 

Pobierz

Filmy montażowe

Instrukcje montażu

Jeżeli chcesz pobrać instrukcje montażu swojego grilla kliknij poniżej. 

Pobierz

 

FAQ - często zadawane pytania

Jest wiele pytań, na które nie tylko ty szukasz odpowiedzi. Z tego względu w sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, możesz nas zapytać o cokolwiek chcesz. 

Często zadawane pytania

Gwarancja 

Okresy gwarancyjne na grille oraz warunki gwarancji. 

Warunki gwarancji

Rejestracja 

Rejestracja grilla jest wymagana w celu otrzymania gwarancji producenta. Rejestrując grilla online, nie musisz się martwić o dowód zakupu w przypadku składania reklamacji, zyskujesz długie okresy gwarancyjne oraz priorytetową obsługę posprzedażową.

Zarejestruj grilla

 

Infolinia

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz porozmawiać o przepisach lub przyjęciu na grillu, które planujesz zadzwoń do nas. Zawsze jesteśmy chętni aby z Tobą porozmawiać i odpowiedzieć na Twoje pytania +48 16 623 61 72.

 
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.