Aktualności

20.01 2017

Poznaj nowości ze świata grilli gazowych Broil King w sezonie 2017

W sezonie 2017 z dumą przedstawiamy nowy ruszt z odlewu stali szlachetnej. Łączy on w sobie dwustronny kształt rusztu żeliwnego, charakterystycznego dla grilli gazowych Broil King. Strona stożkowa oraz rynienkowa nadaje wszechstronności grillowania, z kolei wykonanie z odlewu stali szlachetnej zapewnia niespotykaną na rynku wytrzymałość. Każda kratka rusztu wykonywana jest ręcznie, co zapewnia najwyższą jakość i nowy standard grillowania.

 

Ruszt z odlewu stali szlachetnej dostępny jest wyłącznie w limitowanej serii grilli Broil King Imperial XL Black. 

Grille gazowe z najbardziej prestiżowej serii Imperial, dostępne będą w całkowicie nowej wersji do zabudowy z szafką lub jako sam „top”. Takie rozwiązanie daje możliwość zaprojektowania unikalnego grilla ogrodowego dostosowanego do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Grille gazowe z serii Imperial do zabudowy to nowy standard gotowania w ogrodzie. 

Kolejną nowością jest przenośny grill gazowy Porta-Chef 320. Dostępny również z wózkiem, który uczyni go prawdziwym grillem ogrodowym. Pomimo niewielkich rozmiarów grill oferuje znakomitą wydajność oraz łatwość i wygodę użytkowania. Grill posiada cztery odczepiane nogi, które w razie potrzeby można schować na specjalnej półce pod grillem.

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grillowaniem lub tych, którzy zdążyli już poznać uroki grillowania, prezentujemy szereg nowych akcesoriów, które sprawią, że przyrządzanie potraw na grillu stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemnniejsze.

Zestaw do grillowania Porta-Chef posiada wszystko, co może być potrzebne zabierając grilla w teren.  W zestawie znajduje się pojemnik, w którym można zamarynować mięso, dwustronna deska do krojenia, nóż, szczotka do rusztów, łopatka, szczypce oraz silikonowy pędzelek. Po skończonym grillowaniu brudne narzędzia można zapakować do pojemnika, przykryć je deską i zamknąć przy użyciu niebieskich gumowych zapięć.

Nieustannie dbamy o podnoszenie komfortu grillowania, z tego względu wprowadziliśmy serię akcesoriów dopasowanych do szerokości jednej kratki rusztu w grillach z seri Imperial, Regal, Baron, Crown oraz Cart. Dzięki swojemu rozmiarowi, akcesoria optymalnie wykorzytsują przestrzeń grillowania. Jednym z nich jest wąski wok, posiadający otwory na dnie, dzięki czemu potrawy przenikają charakterystycznym aromatem dań z grilla. Do woka polecana jest wąska brytfanna perforowana, którą można wykorzystać jako przykrywkę. Przy użyciu uniwersalnego uchwytu można również w bardzo łatwy sposób mieszać warzywa.

Omawiana wcześniej wąska brytfanna perforowana, która może posłużyć jako przykrywka, może zostać również wykorzystana jako tacka do przyżądzania małych potraw, które mogłyby wpaść pod ruszt. 

Do tego zestawu polecamy także wąską stalową płytę do grillowania, na której moża przyrządzić jajka sadzone lub tosty z równomiernie przypieczonym chlebem. 

Zachęcamy do zapoznania się z silikonową matą na półkę boczną, która zabezpieczy powierzchnię półki bocznej przed porysowaniami, zapobiegnie przed pobrudzeniem się grilla oraz ześlizgnięciem się naczyń z potrawami. 

Dla osób posiadających grilla z funkcją rożna obrotowego, wprowadzamy brytfannę ze stali szlachetnej, która przechwyci wszelkie wyciekające z pieczonego na rożnie mięsa oraz zapewni odpowiednią wilgotność wewnątrz piekarnika w celu uzyskania niepowtarzalnych rezultatów pieczonych na rożnie potraw. 

Dla wszystkich fanów szaszyków z grilla wprowadzamy zestaw do przyżądzania szaszłyków. Szaszłyki umieszczmy na stojaku, tak aby się nie przypaliły. Pozwoli to również lepiej kontrolować proces ich grillowania. Układając widelce ze stali szlachetnej pionowo będą one bliżej rusztu, natomiast kładąc je poziomo będą się one znajdować w większej odległości od rusztu i źródła ognia. 

 
POWRÓT
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.