Największe nowości Broil King na rynku grilli 2023

Grille gazowe Broil King do zabudowy

Nowością, którą jesteśmy przekonani, że fani grillowania przyjmą z dużym entuzjazmem są grille do zabudowy z znanej i cenionej serii Baron. Zyskała swoją popularność dzięki eleganckiemu designowi, nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, wydajności oraz prostocie obsługi. Od teraz to wszystko jest również dostępne w wersji grilli ogrodowych do zabudowy. Pięciopalnikowy Baron 520 BI do zabudowy oraz czteropalnikowy Baron 420 BI do zabudowy to dwa modele grilla, którego można zabudować wedle własnych upodobań w ogrodzie.   

Oba modele oferują:

  • możliwość ułożenia każdego z rusztu w 1 z 3 pozycji,
  • kompatybilność z systemem Do More,
  • unikalny dla marki Broil King system wytwarzania smaku, dzięki aromatyzerom Flav-R-Wave,
  • palniki Dual-Tube.

Grille gazowe Broil King z palnikiem na podczerwień


Poza dwoma Baronami do zabudowy, rodzina ta powiększa się o dwa modele z wbudowanym planikiem na podczerwień, czyli Baron S 490 IR i Baron 490 IR. Więcej na temat palników na podczerwień dowiesz się z artykułu.

grill gazowy baron s 490 ir Broil King Baron™ S 490 IR

kuchenka na podczerwień, palnik rożna, zestaw rożna

875983PL

Przymierz grilla

Baron™ 490 IR

kuchenka na podczerwień, palnik rożna, zestaw rożna

875283IRPL

Przymierz grilla

Grille gazowe Broil King 2023

W tym roku fani czarnych grilli znajdą dla siebie nową wersję kolorystyczną popularnego Baron 490 - SHADOW, który jest edycją limitowaną.

Na przestrzeni lat popularność grilla gazowego Royal była tak duża, że śmiało możemy powiedzieć, że spopularyzował on grillowanie na gazie w Polsce. Z tego względu wprowadzamy wersję tego kultowego i sprawdzonego modelu z kuchenką boczną, która znaczanie rozszerzy możliwości przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu. Dodatkowo posiada metalowe półki boczne i nowe pokrętła. 

Baron™ 490 SHADOW
kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

875283SDWPL

Przymierz grilla

Grille gazowe Broil King Imperial do zabudowy

Ostatnią nowością, wśród grilli, są grille Premium z serii Imperial do zabudowy: Imperial S 590 I wyspa oraz Imperial S 690 I. Obydwie wyspy posiadają zestaw rożna oraz kuchenkę boczną. Dzięki grillom do zabudowy stworzysz prawdziwą restaurację we własnym ogrodzie. Luksusowe rozwiązanie dla osób, które szukają nieograniczonych możliwości grillowania oraz wygodnego, przestronnego miejsca do przygotowywania posiłków w ogrodzie czy na tarasie. Wyspy Imperiala to profesjonalny sprzęt do grillowania. Dzięki grillom do zabudowy możesz wkomponować w swój taras lodówkę, szafki z dużymi roboczymi blatami oraz oświetlenie. Co więcej, doprawdzając wodę do wyspy stworzysz prawdziwą outdorową kuchnię ogrodową! Przeczytaj na co dokładnie zwrócić uwagę podczas projektowania miejsca z grillem do zabudowy.

Jedno jest pewne – unikalny system modułowy szafek, możliwość podłączenia wody, podświetlane pokrętła, szerokie blaty robocze to coś co w wyspach do zabudowy z serii Imperial da Ci nieskończenie wiele możliwości podczas grillowania.   

Imperial™ S 690I Wyspa

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

897844PL

Imperial™ S 590I Wyspa

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

896844PL

Wydłużone okresy gwarancyjne

Jakość materiałów oraz wykonanie została w tym roku poparta jeszcze dłuższymi okresami gwarancyjnymi. Dla przykładu aromatyzery Flav-R-Wave to teraz 15 lat, o 12 lat więcej niż rok temu. Elementy ze stali szlachetnej to 10 lat więcej. 

Wydłużenie okresu gwarancji dotyczy:

  • całej serii Baron,
  • Imperial™ S 690I wyspa,
  • Imperial™ S 590I wyspa,
  • Crown seria 400
  • Crown 310.
Obszar Okresy gwarancyjne 2022 Wydłużenie okresu gwarancji w 2023

Elementy pokrywy ze stali szlachetnej lub stali pokrytej emalią porcelanową 

25 lat  
Piekarnik z odlewu aluminium/elementy 25 lat  
Ruszty żeliwne 5 lat +3
Aromatyzery Flav-R-Wave™ i inne systemy odparowujące  15 lat +12
Palniki 15 lat +5
Palnik kuchenki bocznej 15 lat +13
Palnik na podczerwień (bez siatki #18670) 15 lat  
Palnik rożna  15 lat +5
Elementy ze stali szlachetnej 15 lat +10
Elektronika / oświetlenie 2 lata  
Pozostałe elementy oraz farba 15 lat +13

Akcesoria do grillowania Broil King - nowości 2023

Akcesoria do grillowania Broil King to szeroka gama produktów, które umożliwiają jeszcze lepsze i bardziej efektywne grillowanie. Są one dedykowane pod indywidualne potrzeby użytkowników grilli Broil King, a że nie lubimy nudy i ograniczeń podczas grillowania przygotowaliśmy kilka super nowości na sezon 2023.  

Kamień i piec do pizzy do grilla gazowego Broil King

Na szczególne wyróżnienie zasługuje prostokątny kamień do pizzy oraz dedykowany do niego żeliwny piec do pizzy do grilla. Te dwa akcesoria sprawią, że przygotujesz na grillu wyborną pizzę - po tym jak spróbujesz idealnie wypieczonej, chrupiącej pizzy zapomnisz o swojej ulubionej pizzerii, ponieważ stworzysz ją u siebie w ogrodzie! Kamień pasuje w dwie kratki rusztu grilli z serii Baron i Crown. W modelach grilli z serii Regal i Imperial, które posiadają ruszty z prętów ze stali szlachetnej kamień idealnie układa się na odwróconym ruszcie. Należy pamiętać, aby nie zakrywać całej powierzchni piekarnika dwoma kamieniami. Piec do pizzy jest otwarty z tyłu co pozwala na wykorzystanie mocy palnika rożna, który kieruje gorące powietrze bezpośrednio do pieca. Co więcej, piec jest kompatybilny nie tylko z kamieniem do pizzy, ale również z płytą żeliwną oraz planchą do grillowania. Dzięki temu przygotujesz rozmaite potrawy na grillu!   

Żeliwna plancha do grillowania Broil King

Żeliwną planchę można nazwać młodszą siostrą płyt żeliwnych. Charakteryzuje się wysokimi krawędziami oraz dodatkowym wgłębieniu z przodu, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu. Jest kompatybilna z piecem do pizzy i pasuje w miejsce dwóch kratek rusztu. Na żeliwnej planchy przygotujemy kiełbaski, ziemniaki, owoce morza, burgery, sadzone jajka czy ryby.

Żeliwna brytfanna z rusztem Broil King

Miłośnicy żeberek, mostku czy inny duszonych mięs - żeliwna brytfanna z rusztem to akcesorium, które podbije wasze serca (i żołądek 😉). Brytfanna pozwala na przygotowanie mięs typu żeberek, mostka wołowego lub szarpanej wieprzowiny, które pozostaną wilgotne, soczyste i pełne aromatów! Masywne żeliwo akumuluje ciepło tak, że w brytfannie utrzymuje się wysoka temperatura przez długi czas. Ruszt, który jest w brytfannie unosi potrawę co daje efekt chrupiącej skórki, ponieważ mięso nie gotuje się we własnych sokach leżąc na dnie naczynia. Co więcej pokrywa to jeden z elementów, które może służyć jako dodatkowa, osobna brytfanna w grillach z serii Crown i Baron, a w innych na ruszcie. Jest to akcesorium systemu DO MORE i pasuje w miejsce dwóch rusztów.

Papier rzeźniczy Broil King

Kolejnym hitem jest rewelacyjny papier rzeźniczy, który idealnie sprawdzi się do pieczenia czy serwowania potraw. Jego przepuszczalność wilgoci pozwala na duszenie potraw w papierze i jest dużo zdrowszy niż tradycyjna folia aluminiowa. Innym zastosowaniem papieru może być użycie go jako naturalnej rozpałki, nawet kiedy został już wcześniej użyty.

Pozostałe nowości akcesriów Broil King 2023

Na uwagę zasługują również pozostałe pozycje z listy nowości, a znajdziemy tam m.in. unikalną praskę do burgerów, która pozwala na wygodne formowanie mięsa o 3 różnych stopniach grubości, świetny długi nóż do porcjowania, stojak do pieczenia pośredniego czy nóż do krojenia pizzy.

Grilluj na najlepszych grillach gazowych

Cały czas udoskonalamy jakość wykonania, wykończenia oraz innowacyjność naszych produktów. Z roku na rok chcemy, aby wygoda grillowania była jeszcze lepsza i przyjemniejsza, ponieważ wszystko co produkujemy jest od grillujących dla grillujących!

Przewiń do góry