Nowości 2024 Broil King - przewodnik po akcesoriach

Grill gazowy w ogrodzie – zadbaj o swoją przestrzeń

Grille gazowe oraz szereg akcesoriów od Broil King umożliwiają przygotowywanie posiłków z wykorzystaniem różnorodnych technik. Stale poszerzające się możliwości sprawiają, że we własnym ogrodzie czy na tarasie stworzyć możemy drugą kuchnię. Powiększającą się liczbę narzędzi i akcesoriów do grillowania musi być jednak umiejętnie przechowywana. W przeciwnym razie w naszej ogrodowej przestrzeni zapanuje chaos. 

Broil King wychodzi naprzeciw użytkownikom, oferując akcesoria, które pozwolą utrzymać porządek w ogrodowej kuchni! 

Organizer akcesoriów do szafki #61365 

Nie wyobrażasz sobie grillowania bez płyty żeliwnej, kurczak z rożna to Twoja ulubiona potrawa, a dzień lubisz rozpocząć od jajka sadzonego przyrządzanego na płycie żeliwnej? W takim razie w Twojej ogrodowej kuchni nie może zabraknąć organizera akcesoriów do szafki! 

Jest to 3-częściowy zestaw składający się z organizera do szafki, wieszaka na ruszty oraz uchwytów na plecy grilla. W organizerze, który umieścić można w szafce grilla, zmieścisz aż 4 ulubione akcesoria. Wieszak montowany z prawej strony grilla sprawi, że nie będziesz się już zastanawiać, gdzie umieścić ruszt podczas korzystania z płyty żeliwnej czy innych akcesoriów z kategorii DO MORE. Uchwyty ułatwią Ci zaś przechowywanie rożna. 

Pojemnik na półkę boczną #61100 

Temperatura w otoczeniu grilla nie należy do najniższych. Jeśli dodamy do tego temperaturę powietrza w gorące, letnie dni to zdecydowanie konieczna będzie chwila ochłody z ulubionym napojem. Kolejna nowość wśród akcesoriów 2024 pozwoli Ci raczyć się zimnym napojem nawet podczas przewracania mięsa czy warzyw na grillu. Dzięki pojemnikowi na półkę boczną będziesz miał go bowiem zawsze na wyciągnięcie ręki! 

Pojemnik pomoże Ci utrzymać porządek w przestrzeni wokół grilla. Doskonale wyprofilowane boczne haczyki umożliwią zawieszenie niezbędnych do grillowania narzędzi, w pojemnym wnętrzu umieścisz zaś ulubione przyprawy czy do 3 puszek z napojami.  

Tacka aluminiowa 3 szt. #50420 

Choć pierwsze, co przychodzi do głowy na myśl o tacce aluminiowej ma raczej niewiele wspólnego ze sprzątaniem, to w rzeczywistości produkt ten znacznie ułatwia utrzymanie porządku oraz skraca czas potrzebny do uprzątnięciu po grillowaniu. 
Tacka aluminiowa to bowiem doskonała alternatywna, ale również uzupełnienie brytfanny ze stali szlachetnej. Możesz używać jej samodzielnie i razem z brytfanną. Rozmiar tacki sprawia, że idealnie mieści się ona w środku brytfanny i to właśnie w niej lądują tłuszcze skapujące z potrawy. Sprzątanie po grillowaniu ogranicza się więc do... wyrzucenia tacki. Oprócz tego możesz użyć tacki również do wzmocnienia smaku grillowanych dań. W tym celu umieść wypełnioną ulubioną marynatą tackę na aromatyzerze lub ruszcie bezpośrednio pod grillowaną potrawą. Dzięki temu będzie ona niezwykle soczysta i aromatyczna! 

Wędzenie na grillu - zachwyć się wyjątkowym aromatem potraw

Akcesoria od Broil King cieszą się popularnością również wśród miłośników wędzenia. Duży wybór pelletów oraz łatwość ich użytkowania (wystarczy wsypać je do skrzynki wędzarniczej i ustawić tuż pod rusztem) sprawia, że coraz więcej osób skłania się ku temu, by spróbować tej techniki przyrządzania posiłków. 
To poniekąd również z myślą o takich osobach w ofercie akcesoriów na 2024 znalazły się kompaktowe 1,36 kilogramowe wersje popularnych pelletów od Broil King. Są to: 
Niewielki rozmiar pelletu pozwala na spróbowanie różnych mieszanek i wybór najlepszej dla siebie opcji.

Spryskiwacz do oleju – klucz do soczystych potraw i łatwej konserwacji rusztu grilla

Większość z nas uwielbia potrawy z grilla, nie tylko za ich smak, ale również doskonałą soczystość. Aby ją uzyskać, należy sięgnąć po... olej. Jego właściwe zastosowanie to sztuka, która pozwala uniknąć suchości. Olej tworzy na powierzchni potrawy delikatną ochronę, która zatrzymuje wilgoć wewnątrz. Dzięki temu przyrządzane dania są miękkie i wilgotne w środku, a chrupiące na zewnątrz. Aby uzyskać pożądany efekt, konieczne jest jednak użycie odpowiedniej ilości oleju oraz jego dokładne rozprowadzenie. Pomocne będą w tym rozpylacze Evo™: 
Już jedno kliknięcie rozpylacza Evo™ pozwala uzyskać olej w postaci dużej mgiełki, która bez problemu pokrywa każdą część potrawy. Dwie pozycje ustawienia dyszy zapewniają kontrolę nad strumieniem.
Grille Broil King produkowane są z najwyższą starannością. Dzięki temu mogą służyć użytkownikom przez długie lata. Podczas zakupu, a także później na naszym blogu i w mediach społecznościowych regularnie przypominamy jednak o konieczności konserwacji rusztu. W łatwy sposób zrobisz to przy pomocy spryskiwacza Evo™. Jedno kliknięcie rozpylacza pozwala uzyskać mgiełkę o objętości aż 1/2 łyżeczki. Taka objętość pozwoli Ci zakonserwować ruszty grilla w kilku ruchach!

Jeśli w kuchni oraz podczas grillowania używasz olejów różnego rodzaju, sięgnij po akcesoria Evo™ #8112. Będące częścią zestawu taśmy pozwolą Ci w łatwy sposób rozpoznać płyn znajdujący się w spryskiwaczu.

Wzbogać swoje doświadczenia z grillowania – akcesoria, które usprawnią grillowanie

Wśród akcesoriów Broil King na 2024 rok nie mogło zabraknąć czegoś dla miłośników burgerów. Do praski do burgerów #62475 dołączył idealnie dopasowany papier #62470. Ten duet pozwoli Ci znacznie skrócić proces formowania burgerów. Bez problemu przechowasz też sporą ilość burgerów w lodówce, a nawet zamrażarce. 

Jeśli potrawy z rożna oraz wszelkiego rodzaju szaszłyki to coś, bez czego nie wyobrażasz sobie grillowania, doskonale sprawdzi się u Ciebie zestaw szpikulców do rożna #64838. Aż 8 szpikulców montuje się do już istniejących prętów rożna, dzięki czemu same się obracają. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu. W trakcie, gdy Ty odpoczywasz lub zajmujesz się innymi sprawami, Twoje potrawy równomiernie się wypiekają! 

Jeśli lubisz od czasu do czasu przyrządzić potrawy na grillu węglowym, poszerz swój asortyment akcesoriów o komin do rozpalania węgla #63970. Jest on łatwy w użyciu, a co najważniejsze znacznie skraca czas potrzebny do rozpalenia węgla. Grillując na grillu węglowym, nie zapomnij sięgnąć po w 100% naturalny węgiel drzewny #TCF5505 od Broil King. Gwarantuje on połączenie najwyższej jakości grillowania na świeżym powietrzu z autentycznym smakiem, niezrównaną wydajnością i niesamowitą wygodą. 

Jak widać, nie zwalniamy tempa i dokładamy wszelkich starań, by dzięki naszym grillom oraz dedykowanym do nich akcesoriom każdy mógł poszerzać swoje doświadczenia i czerpać radość z grillowania.
Nowości grillowe 2024

Sięgnij po nie i odkryj nowe wymiary grillowej przyjemności z Broil King.
Przewiń do góry