Kasia i Piotrek Skiba

Małżeństwo fotografów pozytywnie zakręconych w grillowaniu

Jesteśmy pozytywnie zakręconym małżeństwem z mnóstwem pomysłów, których nie boimy się realizować. Życie nauczyło nas, że warto dążyć do realizowania marzeń, i że potrafi nieźle zaskakiwać.
Wraz z narodzinami pierwszej córki, narodziła się fascynacja do fotografii, zaryzykowaliśmy i z wspólnej pasji uczyniliśmy nasz zawód. To był strzał w dziesiątkę! Umiejętności i talent plastyczny sprawiły, że nasze zdjęcia w wyjątkowy sposób oddają wyjątkowe chwile.
Jesteśmy tak spragnieni życia i ciekawscy, że cały czas poszukujemy nowych pasji. Okazało się, że kolejną z nich jest gotowanie.
Duża rodzina i wspólne spotkania natchnęły nas do zabawy z gotowaniem, a później grillowaniem.Pochwały najbliższych, kiedy serwowaliśmy im kolejne dania, utwierdziły nas w przekonaniu, że coś w tym musi być...
Piotr na swoje 30. urodziny wymarzył sobie grilla gazowego i kiedy go otrzymał, przepadł totalnie. Dopadła go grillowa gorączka... Odtąd nasze spotkania z przyjaciółmi i rodziną odbywają się na świeżym powietrzu, a grillowanie pozwala na bycie obok nich. Nasze dwie pasje: fotograficzna i kulinarna połączyły się w jedną całość i stworzyły oryginalny grillowo-fotograficzny projekt, którym mamy zaszczyt się z Wami podzielić. Wiemy, że z marzeń i ciężkiej pracy powstają smakowite historie.
 
http://www.fotoskiba.pl/
Gotujmy razem! Zobacz przepisy tego twórcy
Przewiń do góry