Nowości 2020

Sezon grillowy 2020 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku jesteśmy świadkami wyjątkowo nie zimowej aury, dlatego warto wcześniej przygotować swój grill gazowy Broil King i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, aby być gotowym na rozpoczęcie nowego sezonu grillowego. Jest to również wyjątkowy rok, z okazji 20 lecia obecności marki Broil King na rynku polskim przygotwaliśmy niesamowite nowości.

Grill na pellet - Broil King® Pellet Regal™

Zaczynamy od absolutnej nowości na rynku grilli, nie tylko w Polsce ale i na świecie! Z dumą przedstawiamy serię grilli na pellet Broil King® Pellet Regal™. To pierwsze urządzenia tego typu, które są w pełni sterowane za pomocą smartfona! Czym jest grill na pellet? Najbliżej mu do tradycyjnego ogniska, mmm... smak przydymionej kiełbaski z ogniska to jak najbardziej prawidłowe skojarzenie. Często wracamy z nostalgią do wspomnień o ogniskach z dzieciństwa i tego niepodrabialnego aromatu, który daje dym z palącego się drewna. Grill na pellet jest właśnie odpowiedzią na to wspomnienie. To niezwykłe urządzenie jest zasilanie drewnianym pelletem, który spalając się w palenisku nadaje potrawom niesamowity dymny aromat. Do wyboru mamy kilka rodzajów pelletu, o różnej intensywności smaku i pasującym do różnych potraw - ale o tym za chwilę.

                 

Co jeszcze wyróżnia grille na pellet? To elektroniczny panel sterowania za pomocą, którego dokładnie wskazujemy temperaturę, a grill sam dobierze odpowiednie parametry, aby rozgrzać się i utrzymać temperaturę przez automatyczne dozowanie pelletu ze zbiornika. Możesz wybrać również jeden z dedykowanych trybów: WĘDZENIE, PIECZENIE, GRILLOWANIE. Dokładnie tak, wędzenie - takie z prawidziwego zdarzenia w niskiej temperaturze. Wystarczy wspomnieć, że grille na pellet to przedstawiciele amerykańskiej koncepcji grillowania w stylu LOW&SLOW (powoli i w niskiej temperaturze). Grill działa w zakresie temperatur 80° - 315°C, dlatego sprawdzi się zarówno do tradycyjnego grillowania oraz zastąpi Ci wędzarnię.

Ale to nie wszystko! Idąc z duchem czasu, grille na pellet są ultranowoczesne. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi / Bluetooth wszystko kontrolujesz przez smartfon. Na rozgrzanym ruszcie kładziesz wcześniej zamarynowane mięso, w które wbijasz sondę zintegrowanego termometru (w zestawie 2 niezależne sondy!), podłączasz się po przez dedykowaną aplikację (już niedługo również w języku polskim) do grilla i wybierasz odpowiedni przepis z listy lub wprowadzasz własne ustawienia, resztę wykona urządzenie za Ciebie. Będziesz otrzymywał na bieżąco powiadomienia o postępie grillowania, dzieki czemu nie będziesz musiał podchodzić co kilka minut, aby sprawdzić co dzieje się na ruszcie.

Pellet Regal™ 500                                                                                                Pellet Regal™ 400

To zaledwie kilka z wielu niezwykłych zalet tego ekscytującego urządzenia o których szczerzej piszemy w kartach produktu. W naszej ofercie mamy dwa modele PELLET REGAL™ 500 i PELLET REGAL™ 400, a o szczegółach ich funkcjonowania dowiesz się z tego artykułu.

 

Grill gazowy Baron™ 520

Baron™ 520

Kolejnym nowym grillem w ofercie jest Baron™ 520 (923953PL). Model ten posiada 5 podwójnych palników Dual-Tube™ ze stali szlachetnej i ogromną powierzchnię grillowania, na którą składają się 5 dwustronnych rusztów żeliwych Flav-R-Cast™ oraz górna półka odkładcza pokryta spiekiem ceramicznym, łącznie zapewniając aż 4924 cm2 do grillowania! To doskonały grill dla dużych rodzin oraz osób organizujących spotkania dla większej ilości gości, który również doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, ponieważ wystarczy odpalić jeden lub dwa palniki i grillować w tej rozgrzanej strafie. Grill Baron™ 520 nie posiada zestawu rożna obrotowego oraz kuchenki bocznej, z tego powodu jest ciekawą oraz tańszą alternatywą dla bliźniaczego grilla Baron™ 590 wyposażonego we wspomniane rozszerzenia. Urządzenie zostało wyposażone we wszystkie rozwiązania technologiczne Broil King, takie jak:

- 5 palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej

- 5 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™

- 5 aromatyzery Flav-R-Wave™

- zawory Linear-Flow™

- pokrętła 180 Sensi-Touch™

- elektroniczna zapalarka Sure-Lite™

 

Akcesoria nowości 2020

 

Zestaw narzędzi do czyszczenia grilla #65900

Regularna konserwacja oraz okresowe czyszczenie grilla to sposób na zapewnienie długowieczności naszego ukochanego grilla oraz gwarancja najlepszego smaku potraw. Z tą myślą przygotowaliśmy zestaw ułatwiający dbanie o wnętrze piekarnika. Dwie sztywne szpachelki, wąska i szeroka, pozwolą zdrapać pozostawiony i zaschnięty popiół oraz tłuszcz z nawet trudno dostępnych miejsc. Elastyczna szczotka doskonale zmiecie zanieszczyczenia do poręcznej łopatki. Czyszczenie stało się jeszcze prostsze.

 

                                                                         Zestaw narzędzi do czyszczenia grilla

 

 

 

Szczypce krokodylki Baron™ - krótkie #64036 i długie #64037

Szczypce "krokodylki" wyróżniają się charakterystyczną główką z ząbkami pozwalającymi na jeszcze bardziej precyzyjne chwytanie potraw. Szczególnie przydatne do obracania i nakładania mniejszych kawałków mięs i warzyw, które ze względu na swoją wielkość lub strukturę mogą być niesforne. Szczypce wykonane są ze stali szlachetnej, posiadają blokadę w rączce oraz wygdny uchwyt kompatybilny z grillami Broil King®. Szczypce #64036 mają długość 30 cm, natomiast szczypce #64037 mają 40 cm długości.

 

                                      Szczypce krokodylki krótkie          Szczypce krokodylki długie

 

 

 

Długa łopatka Baron™ #64030

Pizza z grilla, placki z ziemniaków i cukini, duże burgery, a nawet jajka sadzone na płycie żeliwne - wszystkie te fantastyczne potrawy posiadają dość delikatną strukturę, dlatego też wymagają specjalnego traktowania, aby podane na talerzu nie tylko cieszyły podniebienie, ale również doskonale wyglądały. smiley Z pomocą przychodzi długa łopatka Baron™ #64030, która dzięki długiej (20cm) i szerokiej (8 cm) podstawie z łatwością poradzi sobie z obracaniem i nakładaniem delikatnych dań i większych porcji. Łopatka została wykonana ze stali szlachetnej oraz posiada wygodną rączkę z uchwytem do zawieszania.

 

                                                                          Długa łopatka Baron™

 

 

 

Szczotka do rusztów Heavy Duty #65229

To największa i najskuteczniejsza szczotka do rusztów w naszej ofercie. Długie sztywne włosie ze stali szlachetnej, drewniany skrobak na głowicy oraz gumowy chlapacz osłaniający przed odpryskującymi zabrudzeniami, zapewniają maksymalną intensywość i rezultaty. Dzięki długiej na 50,8 cm szczotce do rusztów Havy Duty #65229, żadne wielkie grillowanie nie jest Ci straszne.

 

                                                                         Szczotka Heavy Duty

 

 

 

Lodowa szczotka do rusztów #65679

To nie fatamorgana, ani oznaki hipotermii tylko najprawdziwsza szczotka do czyszczenia lodem. Może wydawać się to zdumiewające, ale naprawdę działa, i to jeszcze jak! Bryła lodu w styczności z rozgrzanym rusztem wytwarza parę wodną, która doskonale przenika w pory rusztu, dogłębnie go oczyszczając, jednocześnie nie zarysowując jego powierzchni. Dodając kilka kropel soku z cytryny do wkładu z wodą zwiększa się efekt odtłuszczenia. W zestawie znajdują się wkład i uchwyty na 3 lodowe głowice.

 

                                                                         Lodowa szczotka do rusztów

 

 

 

 

Szczotka Baron™ ze sprężynkami #65600

Kolejna niesamowicie efektywna szczotka będąca alternatywą dla tradycyjnej szczotki z włosiem ze stali szlachetnej. Szczotka ze sprężynkami #65600, dzięki elastycznej budowie dopasowuje się do czyszczonej powierzchni i lepiej dosięga zabrudzenia znajdujące się na bocznych ściankach żeberek rusztu. W zestawie znajduje się zapasowa głowica.

 

                                                                         Szczotka ze sprężynkami

 

 

 

 

Szczotka Baron™ z włosiem z palmy #64038

Wszystkie ruszty żeliwne w grillach Broil King pokryte są powłoką ceramiczną, która ma zmniejszać przywieranie potraw oraz zabezpieczać przed wnikaniem wilgoci w struktury rusztu, chroniąc przed nadmiernym rdzewieniem. Szczotka z włosiem z palmy #64038  pomaga chronić tą delikatną powierzchnię rusztów. Sztywne włosie doskonale czyści zabrudzenia, jednocześnie nie uszkodzając zewnętrznej powierzchni. W zestawie znajduje się zapasowa głowica.

 

                                                                         Szczotka z włosiem z palmy

 

 

 

 

Szeroka szczotka z włosiem z palmy #65648

Szeroka szczotka z włosiem z palmy #65648  posiada podobne zastosowanie i cechy jak powyżej przedstawiona szczotka, jednakże ze względu na swoją szerokość jest w stanie jednocześnie objąć więcej żeberek rusztu, dzięki czemu czyszczenie staje się jeszcze szybsze. Ponadto wąska długa rączka, oraz kształt głowicy dobrze spawdza się w czyszczeniu ścian bocznych piekarnika i górnej półki odkładczej.

 

                                                                         Szeroka szczotka z włosiem z palmy

 

 

 

 

Rozpylacz oleju #50945

Rozpylacz oleju #50945 w połączeniu z dowolną szczotką do czyszczenia to najprostszy sposób zadbania o odpowiednią kondycję rusztów i aromatyzerów Twojego grilla. Olej należy rozpylić na wyczyszczoną i ciepłą powierzchnię, dzięki czemu zapiecze się on w strukturze metalu, zabezpieczając go przed korozją oraz zmniejszając przywieranie potraw. Tym samym sposobem zabezpieczysz płytę żeliwną. Kolejną przydatną funkcją rozpylacza do oleju jest możliwość nawilżania potraw, wystarczy wlać do zbiornika wodę, sok jabłkowy lub zwykły olej, a Twoje potrawy będą bardziej wilgotne oraz zyskają cudownie chrupiącą skórkę.

 

                                                                         Rozpylacz oleju

 

 

 

Szarpacz do mięsa #64075

Jednym z najpopularniejszych sposobów na przygotowanie grillowanych potraw w amerykańskim stylu jest szarpana wołowina, mamy też rodzimego przedstawiciela tego sposobu przygotowania mięsa - maczankę krakowską. Chodzi o to, aby mięso pieczone w niskiej temperaturze przez długi czas, rozdzielić na mniejsze części i włókna. Mimo, iż tak upieczone mięso jest niesamowicie kruche i soczyste, to rozdrobnienie go wymaga wprawy i siły oraz zajmuje sporo czasu. Szarpacz do mięsa #64075, który mocuje się w uchwycie wiertarki pozwala na łatwe i szybkie rozdrobnienie mięsa. Smacznego!

 

                                                                         Szarpacz do mięsa

 

 

 

 

Metalowe widelce do szarpania mięsa #64070

Spełniają podobne zadanie jak szarpacz do mięsa i moga być dla niego ciekawą alternatywą. Metalowe widelce do szarpania mięsa #64070 zostały wokonane z grubej stali szlachetnej oraz posiadają silikonową spinkę, ułatwiającą przechowywanie kompletu razem.

 

                                                                         Metalowe widelce do szarpania mięsa

 

 

 

 

 

 

 

Półka przednia Pellet 500 #60685 i Pellet 400 #60684

Półka przednia dedykowana dla serii grilli na Pellet pozowli zwiększyć i tak już ogromne możliwości tej fantastycznej serii grilli. Panel przedni pozwoli na łatwiejsze zdejmowanie i nakładanie na ruszt ogromnych porcji mięsa oraz na "odpoczynek" juz tych gotowych. Półka jest bardzo prosta do zamontowania oraz można ją składać bez potrzeby zdejmowania.

 

                                  Półka do Pellet Regal™ 500          Półka do Pellet Regal™ 400

 

 

 

 

 

Pokrowiec PREMIUM Pellet Regal 500 #67069 i Regal 400 #67065

Gdy już zaopatrzymy się w swoje ukochane urządzenie, warto okazać jeszcze odrobinę miłości i zadbać o jego dobre samopoczucie oraz kondycję. Pokrowce Premium wykonano z grubego i wodoodpornego materiału PVD, zapewniając całoroczną ochronę przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem dla Twojego grilla. Przykrycie posiada otwory wentylacyjne, rzepy służące lepszemu dopasowaniu oraz uchwyty ułatwiające zdejmowanie. Całość obszyto niebieską nicią, która wraz z dużym wyszywanym logo wyglądają elegancko i prestiżowo.

 

                               Pokrowiec Pellet Regal™ 500         Pokrowiec Pellet Regal™ 400

 

 

 

 

 

Kółka oborotowe do grilla Pellet #60690

Niekiedy zdaża się, że różne sytuacje zmuszają nas do przemieszczania naszego grilla lub po prostu wymagamy od niego większej mobilności. W tym celu zostały stworzone kółka obrotowe do grilla na pellet. Montowane w miejsce standardowych poziomowanych nóżek ułatwiają przemieszczanie grilla po twardej nawierzchni, dzięki czemu bez zbędnego wysiłku wjedziesz do garażu lub pod zadaszenie.

 

                                                                         Kółka obrotowe do grilla Pellet

 

 

 

 

Pellet do wędzenia z jadłoszynu #63921 i jabłoni #639223

Wędzenie na grillu gazowym może okazać się wspaniałą przygodą oraz poznaniem zupełnie nowych smaków, więc warto spróbować! Co więcej pellet do wędzenia jest paliwem, które zasila grille na pellet. Pellety do wędzenia Broil King są w 100% naturalnego pochodzenia z wyselekcjonowanych drzew, bez żadnych dodatków. Zamykana 9kg torba wystarcza na długie godziny wędzenia. Jadłoszyn charakteryzuje się pikantnym smakiem, doskonale pasujacym do wołowiny, dziczyzny, jagnięciny i wieprzowiny. Pellet z jabłoni posiada bardziej delikatny i słodko owocowy aromat, który doskonale komponuje się z wieprzowiną, drobiem, warzywami oraz pizzą. 

 

                           Pellet do wędzenia z jadłoszynu          Pellet do wędzenia z jabłoni

 

 

 

Łopatka do pelletu #63946

Przesypywanie pelletu z ciężkiej 9 kilogramowej torby jest uciążliwe i  mało wygodne, dlatego wprowadziliśmy praktyczne udogodnienie w postaci łopatki do pelletu #63946 . To bardzo poręczne akcesorium pomoże w łatwym odmierzaniu potrzebnej ilości granulatu do wędzenia, dzięki wygrawerowanym miarkom. Otwory w tylnej części pozwalają odsiać niepotrzebny pył, sprawiając, że wędzenie jest bardziej "czyste" i zapobiega zapalaniu się drobinek, które później unoszą się i osiadają na potrawach. Łopatka jest wykonana z grubej stali szlachetnej oraz posiada wygodny uchwyt.

 

                                                                         Łopatka do pelletu

 

 

 

 

Skrzynka do wędzenia #60185

Prosta i skuteczna, tak w dwóch słowach można opisać tą skrzynkę do wędzenia. Posiada ona prostą i solidną budowę z grubej blachy ze stali szlachetnej, otwieraną pokrywę z dużymi otworami na wydobywający się dym oraz pojemną komorę na wiórka lub pellet do wędzenia. Skrzynkę do wędzenia można umieścić na ruszcie, a najlepiej bezpośrednio na aromatyzerze. Dowiedz się jak wędzić na grillu.

 

                                                                         Skrzynka do wędzenia

 

 

 

 

Brytfanna ze stali szlachetnej #63106

Niezbędne naczynie każdego ogrodowego mistrza kuchni. Brytfanna przydaje się do wielu czynności wykonywanych na grillu, urozmaicając wachlarz przygotowywanych potraw oraz użytych technik. Brytfanna przydaje się do grillowania warzyw, grzybów i delikatnych mięs. Wlej do niej sok jabłkowy, piwo albo zwyczajną wodę i postaw na aromatyzerze, a Twoje potrawy będą jeszcze bardziej soczyste i aromatyczne. Podłóż brytfanne pod stojak z żeberkami, dzięki czemu z wyciekającego tłuszczyku przygotujesz pyszny sos! 

 

                                                                         Brytfanna ze stali szlachetnej

 

 

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.