Wszyscy lubimy desery. To posiłki, które dla wielu z nas stanowią najprzyjemniejszy punkt codziennego jadłospisu. Zazwyczaj kojarzą się ze słodkim ciastem, ale niewielu wie, że można podać je również w innej, ciekawej formie. Pyszny deser z grilla to idealny pomysł na urozmaicenie codziennej diety. Przekonaj się, że grillowane desery wcale nie muszą być ciężkostrawne i niezdrowe.

 

Zazwyczaj grilluje się warzywa i dania mięsne. Desery na grilla to możliwość zaserwowania zdrowych i pysznych grillowanych owoców. Grillowane ananasy, jabłka, banany, brzoskwinie - czyż to nie brzmi smacznie? Co więcej, grillowy ruszt wydobywa z owoców ich naturalny cukier, dzięki czemu takie przekąski nie wymagają słodkich dodatków. Są więc zdrowsze niż tradycyjne desery.

 

Deser na grilla to doskonały sposób na zaskoczenie znajomych Twoją innowacyjnością w kulinarnych wyczynach. Przygotowanie takich deserów nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Desery z grilla ciekawie prezentują się na talerzu i świetnie smakują. Lubisz próbować nowości w kuchni? Zapoznaj się z przepisami i odkryj swoje  nowe ulubione smaki deserów!

Zobacz Najnowsze wpisy!
Głodny nowych wrażeń Obserwuj naszego instagrama
Przewiń do góry