Nie od dziś wiadomo, że grillowana kiełbasa, pierś z kurczaka czy też warzywa są daniami prostymi w przyrządzeniu oraz że docenią je zarówno mali, jak i ci trochę więksi smakosze. Na grillu przyrządzać można jednak także inne produkty, w tym mięsa. Przepisy zawarte w kategorii "wieprzowina z grilla" są łatwe w przygotowaniu i udowadniają, że mięso wieprzowe na grilla nadaje się równie dobrze jak soczysty stek wołowy czy lekkie mięso drobiowe.

Grillowanie wieprzowiny wcale nie musi być trudne! Przekonaj się, jak przyrządzić ją w krótkim czasie i zachwyć swoich gości pysznymi szaszłykami czy też burgerami. Warto wiedzieć, że grillowana wieprzowina zawiera o wiele mniej tłuszczu niż ta przyrządzana w klasyczny sposób. Po obróbce cieplnej na grillu będzie miała także niepowtarzalny aromat - stanie się więc nie tylko zdrowsza, ale także o wiele smaczniejsza.

Dowiedz się, z jaką marynatą wieprzowina z grilla komponuje się najlepiej, jak długo należy ją grillować, by uzyskać doskonały smak i aromat oraz jakie dodatki w postaci na przykład warzyw, będą jej idealnym dopełnieniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami i przepisami.

Zobacz Najnowsze wpisy!
Głodny nowych wrażeń Obserwuj naszego instagrama
Przewiń do góry